نمونه کار تیم رامانو

مشتری

شرکت دلتا همراه پرداز شـــرق


تاریخ

1394


دسته بندی

وب سایت


گارانتی دلتوس

شرکت دلتا همراه پرداز شـــرق که در ســال ۱۳۷۲ فعالیت خــود را آغاز کرده است، امــــروز با ارائه خــدمــات و پاسخگویی مناسب به نیازهای رو به رشـد صنعـــت انـــواع کامپیــــوتر، قطعات، لـــوازم جانبـــی و تجهیــزات سخت ­افزاری به عنـــوان یکی از مـــوفق­ـــترین عــــرضه کننـــدگان گارانتـــی و خــدمات پــس از فــروش کلــیه محصولات کامپیوتری با نام دلتــــوس شناخته شـــــده است.

به مـــوازات توسعـــه بازار و ورود به بازار تجــاری رایانه­ های همراه مدیریت این سازمان آگاهانـــه نسبت به جــــــذب و آموزش نیــــــروهای متخصص پشتیبـانی فنی، تعمیرات و حتی گارانتی رایانه­های همراه مبادرت می­ ورزد.

مجموعه امروز دلتا همراه با تکیه بر سالها زحمت، تجربه و تفکر متخصصین و مدیران برتر صنعت IT ایران اقدام به ارائه گارانتی و تعمیرات برندهای روز دنیا همچون Apple, Sony, ASUS نموده است.

همچنین دلتوس به عنوان یک گارانتی قابل اطمینان برای کلیه کاربران رایانه­ های همراه سعی دارد محیطی فراهم سازد تا کلیه کاربران لپ تاپ با اتکا بر تخصص مشاوران و مهندسان این مجموعه بتوانند یک حس متفاوت از خرید و خدمات پس از فروش رایانه­ های همراه را تجربه نمایند.

کاربران می توانند این سایت را به عنوان مرجع کسب اطلاعات مفید در زمینه کلیه علوم مربوط به رایانه و صنعت IT تجربه نمایند.